Kasza jaglana - producent KAMPOL

✔   https://kampolrusiec.pl/kasza-jaglana

Siedziba przedsiębiorstwa P.H.U. KAMPOL znajduje się na obszarze miejscowości Rusiec w województwie łódzkim. Zakład istnieje już od ponad trzydziestu lat i specjalizuje się w handlu zbożem paszowym i konsumpcyjnym. Poza tym KAMPOL to polski producent karm dla gołębi, grochu obłuskanego oraz ekologicznej kaszy jaglanej. Jednak w ofercie nie brakuje innych produktów, pochodzących od zaufanych dostawców, w tym między innymi kukurydzy, ziaren słonecznika, soczewicy, prosa, jęczmienia oraz fasoli. Wieloletnie doświadczenie specjalistów z firmy KAMPOL sprawia, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, fachową pomoc w wyborze produktów oraz bezpieczny transport zamówionego towaru w wyznaczone miejsce. Działalność stawia na rozwój i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zboża wciąż wyróżniają się wysoką jakością, a proces produkcji przebiega znacznie sprawniej. Jeśli są Państwo zainteresowani przedstawioną ofertą, kontakt oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.

Ekologiczna kasza jaglana

Królowa kasz - nie bez powodu kasza jaglana nosi taką nazwę. Głównym powodem jest bogactwo składników mineralnych, witamin z grupy B i wielu składników odżywczych, co sprawia, że ten rodzaj kaszy stanowi doskonały zamiennik makaronu, czy ziemniaków. Jednym z polskich producentów kaszy jaglanej jest przedsiębiorstwo produkcyjno handlowo usługowe KAMPOL z miejscowości Rusiec. Fachowcy dokładają wszelkich starań, aby proso, z którego powstaje kasza jaglana, było uprawiane w tradycyjny sposób, bez GMO i innych szkodliwych substancji. Dzięki temu odbiorcy zyskują pełnowartościowy surowiec posiadający właściwości antywirusowe, antynowotworowe oraz obniżające poziom stresu. Kasza jaglana firmy KAMPOL może stanowić doskonałą bazę dla wielu dań, zarówno tych słodkich, jak i słonych. Dodatkowo świetnie sprawdzi się przy diecie odchudzającej, ponieważ na długo zaspokaja apetyt i daje dużą dawkę energii. To produkt, który sprawdzi się w przygotowywaniu posiłków dla dzieci, osób dorosłych i starszych.

• Dane Kontaktowe:
P.P.H.U. KAMPOL